KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 3695365
nr 369 5365
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 2st Hällgren + 1st signerad, Stockholmsmotiv
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2005
250 kr
200 kr